Letní minitábor

v České republice

Česká asociace pořádá v červenci letní minitábor plný češtiny, her a zábavy.

Tábor je určen pro žáky distanční výuky, kterou organizuje Česká asociace ve spolupráci se spolkem Krajánek ve světě. Děti se na něm setkají nejen s vrstevníky z řad českých dětí žijících v zahraničí, ale také s některými našimi pedagogy.

Termíny:neděle - středa
24.7. - 28.7.2022středa - sobota
28.7. - 31.7.2022

Pobyt začíná obědem a končí snídaní. 

KDE SE TÁBOR KONÁ?

Minitábor se uskuteční na horské chatě Javor v krásné krajině Jizerských hor (3 km od Jablonce nad Nisou a přibližně 100 km od Prahy). Celá chata a její areál bude v tomto termínu vyhrazen pouze pro nás. Parkování je na vlastním parkovišti přímo u chaty.

STRAVOVÁNÍ

Stravování je zajištěno formou plné penze ve vlastní jídelně. Snídaně je formou švédských stolů, k obědu bude připravena polévka a hlavní jídlo, k večeři pak hlavní jídlo a zákusek nebo salát. Jídelna a bar je k dispozici pouze ubytovaným hostům.

BUDOU DĚTI SAMY NEBO S RODIČI?

Je na Vašem uvážení, zda necháte dítě na táboře a budete se v ČR věnovat vlastním záležitostem nebo jestli se přidáte do party a zůstanete na chatě s námi a dětmi.

PROGRAM

Program pro děti je celodenní a většina z něj bude probíhat pod širým nebem. V případě nepříznivého počasí je zde k dispozici učebna/zasedací místnost a tělocvična. 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Informace o ceně a dalších podmínkách k přihlášení  na vyžádání na emailu tabor@czechassociation.org. Tábor je v létě 2022 určen pouze pro naše žáky.